Zahrada Omelka

+420 577 944 378

e-mail

SEKAČKY

Sečení trávy nemusí být jen nutným zlem, nebo prací za trest, ale díky sekačkám z naší nabídky s motory Briggs&Stratton, které nabízí:

  • vysoký uživatelský komfort
  • velká kola pro dobrou trakci
  • centrální nastavení výšky střihu

se i sečení trávy stává zábavou s příjemným pocitem nad krásně upravenou zahradou.

MOTOROVÉ PILY

Nabízíme motorové pily s výborným poměrem cena/výkon a prvotřídní kvalitou všech použitých materiálů. Poměr váhy a výkonu z nich činí bezkonkurenční, lehce ovladatelné stroje. Pro svou váhu patří k nejvyhledávánějším ve své kategorii, a to zejména ze strany zahrádkářů, chalupářů, ale i profesionálů. Pily jsou vybaveny funkcemi pro maximální komfort, vysokou spolehlivost a dlouhou životnost. Jsou to například odlehčený start, systém odsávání nečistot před vzduchovým filtrem, digitální časování zapalování a další...


Díky vysoké kvalitě použitých materiálů a preciznímu zpracování patří zahradní technika Echo k tomu nejlepšímu co je v současnosti na trhu k dostání.


Protože důvěřujeme kvalitě našich výrobků, prodlužujeme standartní záruku na bezkonkurenčních 5 let.

KŘOVINOŘEZY

Křovinořezy vynikají robustním zpracováním vhodným pro údržbu velkých ploch včetně veřejných prostor. Samozřejmostí je špičková kvalita zajištěná původem v továrnách v Japonsku.


Stroje jsou vybaveny odlehčeným startem pro komfort obsluhy, zvětšením vzduchového filtru pro dokonalý chod a dlouho životnost motoru ve ztížených pracovních podmínkách. Anti-vibrační systém snižuje únavu obsluhy a dlouhé pracovní nasazení.


Připravili jsme pro Vás speciální akci na křovinořezy a vyžínače ECHO s prodlouženou 5ti-letou zárukou!


Stroje jsou určeny k dennímu nasazení v terénu.

ROTAVÁTORY

Chcete dopřát své zahradě tu nejlepší péči a přitom vás nebaví dřít se s rýčem a hráběmi? V tom případě je pro vás ideálním řešením benzínový rotavátor Ruris.


Úkolem rotavátoru je usnadnit namáhavou práci a přitom poskytnout půdě a rostlinám vysokou kvalitu péče. Můžete jej s vhodným příslušenstvím používat celoročně. Před zimou poorat, na jaře zasít a zasázet, okopat či ohrnou brambory a na podzim sklidit a odvést úrodu domů. Ani v zimě když padá sníh nemusí zahálet v koutě garáže a překážet, ale podílet se na úklidu sněhu pomocí shrnovací radlice a kartáče.


Nepotřebujete i Vy doma pomocníka jménem RURIS?

TRAKTORY

Zahradní traktory nabízí profesionální kvalitu a unikátní řešení pro domácí i komunální použití. Výkyvná litinová přední náprava a velké pneumatiky vynikají výbornou manévrovací schopností a perfektní trakcí i na choulostivém terénu.

Stroje jsou osazeny spolehlivými motory Briggs&Stratton splňující všechny požadavky. I s tím nejjednodušším modelem dosáhnete skvělých výsledků díky hydrostatické převodovce a snadnému ovládání.


Traktory a ridery mají úžasně malý poloměr otáčení a dokáží tak snadno sekat kolem ostrých rohů a jiných překážek na zahradě. Typický design nabízí snadno přístupné a barevně označené kontrolní prvky a výborně dostupný prostor pro řidiče. Žací ústrojí zaručuje perfektní střih. Objemný koš na trávu má praktickou páku se kterou může uživatel pohodlně a snadno vysypávat trávu ze svého místa.

PLOTOSTŘIHY

Obsah nedodán!

SEKAČKY - MULČOVAČE

Mulčovače jsou určené i do náročnějších podmínek. Tyto mulčovače zanechávají strniště jako zahradní traktory. Hodí se pro sečení otav, udržovaných luk, městské zeleně a všude, kde chcete zanechat hezké strniště.


Cepákový mulčovač je určený do náročnějších podmínek. Výrazně lépe odolává nárazům do různých kamenů a jiných pevných překážek než jiné sekačky a mulčovače. Rovněž lépe zvládá mulčování náletových křovin. Příčně výklopné uložení dostatečně kopíruje pozemek a je dostatečně stabilní i v kopcovitém terénu. Žací ústrojí je kapotováno aby minimalizovalo možnost úletu kamínků, dřeva a dalších předmětů, které se můžou nacházet v prostoru sečení.

ČERPACÍ TECHNIKA

Jelikož cena vody neustále stoupá, pomůžeme Vám s vybudováním vlastního zdroje vody. Zajistíme tak kompletní dodávku vody pro Váš rodinný dům nebo chatu, zavlažování zahrady i přečerpávání. Zatopený sklep, spodní voda, čištění bazénu nebo přečerpávání dešťové vody pro Vás už nebude žádný problém.


Akvarijní čerpadla a filtrace přivedou do vašeho domova tajůplný mořský svět s cizokrajnými rybami a rostlinami. Fontánová čerpadla navodí pohodu a klid ve Vašem vodním ráji u zahradního jezírka. Po západu slunce zase můžeme vytvořit nevšední atmosféru ve vaší zahradě pomocí hry vodního světla s barevně zářící vodou.

RUČNÍ NÁŘADÍ

Ani kvalitní nářadí nemusí být nutně drahé, výsledkem je řada strojů, které nabízejí stejné nebo dokonce lepší výkony než konkurence, ale zákazník platí někdy až o desítky procent méně. U nás je vždy důležitá kvalita, vzhled a funkčnost výrobků.


Naleznete zde poctivé komponenty jako jsou kvalitní ložiska, bronzová samomazná pouzdra, kvalitní spínače, ocel, či plasty...


Můžeme si dovolit poskytnout na své stroje prodlouženou záruku 4 roky. Naše nářadí není jenom na ozdobu ale na skutečnou, tvrdou práci.